"Доставка на обувки цели полеви, черни, зимни"
Buyer: Министерство на отбраната
- Published
- 31 May 2024
- Submission deadline
- 15 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 3,085,711 лв.
- Place of performance
- BG412
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00322234-2024
- Reference
- 64d77632-d4a1-4288-a549-4813c9758c9b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18800000Calzado
Description
Настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка е за доставка на 12 987 чифта обувки, съгласно изискванията посочени в техническа спецификация ТС Ж 71.4528.23. Поръчката приключва със сключване на договор под условие, съгласно чл. 114 от ЗОП, при условията на неосигурено финансиране. Място на доставка: Военно формирование 52 370 – Негушево. Прогнозната стойност на поръчката е 3 085 711,20 лв. без ДДС и е максимална.
Award criteria
- Price — В ценовото си предложение участникът следва да посочи единична цена в лева за 1 (един) чифт обувки цели полеви, черни, зимни, без ДДС, както и общата стойност в лева, без ДДС. Предлаганата цена…
Official publications
- TED · 00322234-2024 · 31 May 2024
- OJS · 105/2024 · 31 May 2024