„Доставка на оборудване по проекти на ИОНХ-БАН“
Buyer: ИНСТИТУТ ПО ОБЩА И НЕОРГАНИЧНА ХИМИЯ
- Published
- 24 September 2025
- Submission deadline
- 13 October 2025, 23:59
- Estimated value
- 141,333 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00625449-2025
- Reference
- bd79a9f3-d76b-4607-88c4-8742dee47815
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
В предмета на настоящата обществена поръчка се включват следните обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Генератор за течен азот„ Обособена позиция № 2: „Лабораторна ултразвукова вана с нагряване“ Обособена позиция № 3. „Чилър“ Обособена позиция № 4: „Контейнер за дилатометрични измервания на прахообразни проби“ Обособена позиция № 5: „Инфрачервен газов анализатор за въглероден диоксид (CO₂)“ Обособена позиция № 6: „Едноканалнa системa за електрохимични измервания“ Обособена позиция № 7. „Електрическа вакуумна помпа“ Минималните изисквания за основни техническите характеристики на оборудването и количествата са посочени в Техническата спецификация за съответната обособена позиция. Възложителят предвижда да възложи обособени позиции № 6 и № 7 по реда, валиден за индивидуалната стойност на съответната обособена позиция, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП чрез директно възлагане по чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Генератор за течен азот“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 81,667 лв. |
| 2 | „Лабораторна ултразвукова вана с нагряване“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 4,000 лв. |
| 3 | „Чилър“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 10,000 лв. |
| 4 | „Контейнер за дилатометрични измервания на прахообразни проби за апарат DIL 402 classic Expedis“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 4,000 лв. |
| 5 | Инфрачервен газов анализатор за въглероден диоксид (CO₂) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 41,667 лв. |
Award criteria
- Price — Обособената позиция се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта чрез критерий за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Класирането на участниците се…
- Price — Обособената позиция се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта чрез критерий за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Класирането на участниците се…
- Price — Обособената позиция се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта чрез критерий за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Класирането на участниците се…
- Price — Обособената позиция се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта чрез критерий за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Класирането на участниците се…
- Quality — Показател П2 „Технически преимущества” с максимален брой точки 100 и относително тегло 10%. Техническите преимущества, подлежащи на оценка, се състоят от отделни номерирани групи съгласно Таблица 1.…
- Price — Показател П1 „Предложена цена”, с максимален брой точки 100 и относително тегло в КО 90% Максималният брой точки получава офертата с предложена най-ниска цена. Точките на останалите участници се…
Official publications
- TED · 00625449-2025 · 24 September 2025
- OJS · 183/2025 · 24 September 2025
Other tenders from ИНСТИТУТ ПО ОБЩА И НЕОРГАНИЧНА ХИМИЯ