El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

„Доставка на оборудване по проекти на ИОНХ-БАН“

Buyer: ИНСТИТУТ ПО ОБЩА И НЕОРГАНИЧНА ХИМИЯ

Published
15 September 2025
Submission deadline
13 October 2025, 23:59
Estimated value
141,333 лв.
Place of performance
BG411
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00602084-2025
Reference
bd79a9f3-d76b-4607-88c4-8742dee47815
Official source
Official source

CPV codes

Description

В предмета на настоящата обществена поръчка се включват следните обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Генератор за течен азот„ Обособена позиция № 2: „Лабораторна ултразвукова вана с нагряване“ Обособена позиция № 3. „Чилър“ Обособена позиция № 4: „Контейнер за дилатометрични измервания на прахообразни проби“ Обособена позиция № 5: „Инфрачервен газов анализатор за въглероден диоксид (CO₂)“ Обособена позиция № 6: „Едноканалнa системa за електрохимични измервания“ Обособена позиция № 7. „Електрическа вакуумна помпа“ Минималните изисквания за основни техническите характеристики на оборудването и количествата са посочени в Техническата спецификация за съответната обособена позиция. Възложителят предвижда да възложи обособени позиции № 6 и № 7 по реда, валиден за индивидуалната стойност на съответната обособена позиция, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП чрез директно възлагане по чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП.

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Генератор за течен азот“
BG411
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 81,667 лв.
2 „Лабораторна ултразвукова вана с нагряване“
BG411
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 4,000 лв.
3 „Чилър“
BG411
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 10,000 лв.
4 „Контейнер за дилатометрични измервания на прахообразни проби за апарат DIL 402 classic Expedis“
BG411
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 4,000 лв.
5 Инфрачервен газов анализатор за въглероден диоксид (CO₂)
BG411
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) 41,667 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from ИНСТИТУТ ПО ОБЩА И НЕОРГАНИЧНА ХИМИЯ