Доставка на масла, греси и специални течности, чрез борсова сделка
Buyer: Министерство на отбраната
- Published
- 11 March 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00145338-2024
- Reference
- a8427ad7-092d-4c27-b3fc-fcf6c871ca2f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09210000Preparados lubricantes
Description
Проведена обществена поръчка, договаряне без предварително обявление на основание чл. 18, ал. 1, т. 8 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), при условията на чл. 79, ал. 1, т. 7 от ЗОП, като предмет на поръчката е доставка на стоки, които се търгуват на стокова борса, съгласно списък одобрен с Постановление на Министерски съвет (ПМС) №191/29.07.2016, изменено с ПМС №357/08.12.2016 г.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ПРИСТА ОЙЛ ХОЛДИНГ ЕАД | 1,668,006 лв. | — |
Official publications
- TED · 00145338-2024 · 11 March 2024
- OJS · 50/2024 · 11 March 2024