„Доставка на лабораторна техника по проект ДУЕкоС“
Buyer: ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"
- Published
- 24 December 2024
- Submission deadline
- 20 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 523,864 лв.
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00793430-2024
- Reference
- 7ce9ffe4-54c5-4250-bf9c-acb04054df9b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Предметът на обществена поръчка „Доставка на лабораторна техника по проект ДУЕкоС“, е разделен на 17 (седемнадесет) обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Мобилна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 2: „Двуосна система DOAS за пасивно наблюдение на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 3: „Стационарна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 4: „Портативна референтна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“; Обособена позиция № 5: „Монитор за качеството на въздуха“; Обособена позиция № 6: „Ротационен реометър“; Обособена позиция № 7: „Лабораторна камина с вентилатор“; Обособена позиция № 8: „Високооборотна лабораторна центрофуга с охлаждане“; Обособена позиция № 9: „Интегрирана аналитична система за извършване на химични и клиникохимични анализи за изследване на оксидативен стрес“; Обособена позиция № 10: „Преносим pH/Con/ORP/Oxi-метър“; Обособена позиция № 11: „Мултифунционален измервателенен уред за повърхностни води“; Обособена позиция № 12: „Преносим раманов спектрометър с включена раманова сонда, видеомикроскопска система и принадлежности - Надграждащ модул към нали…
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Мобилна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 29,120 лв. |
| 2 | „Двуосна система DOAS за пасивно наблюдение на атмосферния въздух“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 157,600 лв. |
| 3 | „Стационарна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 9,680 лв. |
| 4 | „Портативна референтна станция за мониторинг качеството на атмосферния въздух“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 12,000 лв. |
| 5 | „Монитор за качеството на въздуха“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 6,160 лв. |
| 6 | „Ротационен реометър“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 62,000 лв. |
| 7 | „Лабораторна камина с вентилатор“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 13,400 лв. |
| 8 | „Високооборотна лабораторна центрофуга с охлаждане“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 31,104 лв. |
| 9 | „Интегрирана аналитична система за извършване на химични и клиникохимични анализи за изследване на оксидативен стрес“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 32,300 лв. |
| 10 | „Преносим pH/Con/ORP/Oxi-метър“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 7,500 лв. |
| 11 | „Мултифунционален измервателенен уред за повърхностни води“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 7,800 лв. |
| 12 | „Преносим раманов спектрометър с включена раманова сонда, видеомикроскопска система и принадлежности - Надграждащ модул към налична електрохимична импедансна система“ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 155,200 лв. |
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта за настоящата поръчка се определя въз основа на критерий за възлагане: „НАЙ-НИСКА ЦЕНА“ на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП
Official publications
- TED · 00793430-2024 · 24 December 2024
- OJS · 250/2024 · 24 December 2024
Other tenders from ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"
- Строителство на обект: „Сграда с обслужващи дейности на Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“ в УПИ I-502.614, кв. 15 по плана на ПУ…
- „Доставка на специализирани уреди и апарати по обособени позиции за Пловдивски университет „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“ по Проект…
- „Доставка на компютърна, презентационна, периферна техника и сървърно оборудване“
- „Доставка, инсталация и софтуерна поддръжка на специализиран софтуерeн продукт по проект КП-06-ПН95/34 на поделение НПД при ПУ „ПАИСИЙ…
- „ИЗПЪЛНЕНИЕ НА СТРОИТЕЛНО-МОНТАЖНИ РАБОТИ В СГРАДИ И ОБЕКТИ НА ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“
- „Доставка на специализирани уреди и апарати по обособени позиции за поделение НПД на ПУ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“
- „ИЗПЪЛНЕНИЕ НА СТРОИТЕЛНО-МОНТАЖНИ РАБОТИ В СГРАДИ И ОБЕКТИ НА ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“, ФИНАНСИРАНИ ПО ПРОЕКТИ“
- „Доставка на питейна вода по фиксирани мрежи, отвеждане и пречистване на отпадъчни води до обекти, експлоатирани от Пловдивски университет…
- „Доставка на компютърна, периферна и друга техника за нуждите на Пловдивски университет „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“
- „Доставка на специализирани уреди и апарати по обособени позиции за поделение НПД на ПУ „ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ“