Доставка на лабораторна апаратура
Buyer: „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД
- Published
- 29 November 2024
- Submission deadline
- 9 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 7,191 лв.
- Place of performance
- Козлодуй, BG313
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00730678-2024
- Reference
- ac4646fa-1a97-4f01-980a-b555fdf83576
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на лабораторна апаратура, обособена в две позиции, както следва: ОП1 - Доставка на кондуктометър лабораторен, окомплектован със сонди за измерване на специфична електропроводимост във води с термокомпенсация Доставка на 1 бр. кондуктометър лабораторен, окомплектован с технически съвместими сонди (измервателни електроди) за специфична електропроводимост, статив (държач) за електроди, магнитна бъркалка, стъклен проточен съд за измерване на чисти води и референтни материали/стандартни разтвори. Доставеният кондуктометър лабораторен е предвиден за работа в химична лаборатория с температура на заобикаляща среда 15÷35 градуса по Целзий и относителна влажност 20÷80 процента. Нестандартни/специализирани елементи, резервни части и инструменти към доставката: 1. Кондуктометър лабораторен трябва да бъде окомплектован с: - 2 броя сонди (измервателни електроди) за специфична електропроводимост, едната сонда да е с клетъчна константа K = 1 cm-1, а другата с K = 0.1 cm-1, които да са технически съвместими за работа с доставения кондуктометър и да отговарят на изискванията, описани в т. 2.1 и т. 2.2 на Приложение 1: Техническа спецификация (таб…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на Кондуктометър лабораторен, окомплектован със сонди за измерване на специфична електропроводимост във води с термокомпенсация | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 4,733 лв. |
| 2 | Доставка на котлон лабораторен със стъкло-керамичен плот | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 2,458 лв. |
Award criteria
- Price — Най-ниската цена е общата предлагана цена за изпълнение на поръчката, включваща всички разходи на изпълнителя.
Official publications
- TED · 00730678-2024 · 29 November 2024
- OJS · 233/2024 · 29 November 2024