Доставка на компютърни конфигурации
Buyer: Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
- Published
- 22 March 2024
- Submission deadline
- 14 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 112,500 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00173126-2024
- Reference
- 24200a5b-696f-44c6-9f68-87466145b4a4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Обществената поръчка включва доставка на 60 броя компютърни конфигурации за обезпечаване на ГДПБЗН и нейните териториални звена.
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на критерия за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.…
Official publications
- TED · 00173126-2024 · 22 March 2024
- OJS · 59/2024 · 22 March 2024
Other tenders from Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
- Осигуряване на консекутивен устен и писмен превод по стратегически проект FLAMESHIELD.
- Доставка на редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати марка „AUER“, модел „AirGoFix“
- Изграждане на нова сграда на Ситуационен оперативен център за координация, управление и намеса при възникване на мащабна извънредна…
- „Доставка на оборудване за осигуряване на обучителния процес“, по обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 „Доставка на…
- Доставка на промоционални материали за публичност и визуализация по стратегически проект STREAM 2
- Доставка на лични предпазни средства
- Доставка на редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати марка „AUER“, модел „AirGoFix“
- Доставка на лек автомобил с хибридно задвижване
- Осигуряване на устен превод (консекутивен) по стратегически проект ROBG 00005 STREAM 2 „Рационализиране на трансграничното сътрудничество:…
- Разработване и доставка на видео обучителни материали за осведомяване на обществеността