Доставка на компютърна техника за "АЕЦ Козлодуй" ЕАД
Buyer: „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД
- Published
- 16 October 2024
- Submission deadline
- 11 November 2024, 23:59
- Estimated value
- 4,356,300 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00626805-2024
- Reference
- 0fd457a9-0cb4-4c7d-b4f4-5c8f67c1eab2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30230000Equipo relacionado con la informática
Description
Обществена поръчка с предмет: “Доставка на компютърна техника за "АЕЦ Козлодуй" ЕАД” включва подмяна на оборудване с изтекъл експлоатационен ресурс, както и за удовлетворяване на нововъзникнали нужди. Поръчката включва доставка на до 1 515 броя настолни работни станции и 75 броя преносими работни станции, с различна конфигурация съгласно посоченото в Приложение №1 към Техническо задание №23.П.ТЗ.358, в рамките на три години. Доставката на компютърната техника да се извърши след заявка за доставка при възникнала необходимост както следва: в рамките на първата година до 500 бр. настолни работни станции (конфигурация 1, монитор към конфигурация 1), до 20 бр. преносими работни станции (преносима компютърна конфигурация 1) и до 5 бр преносими работни станции (преносима компютърна конфигурация 2); в рамките на втората година до 500 бр. настолни работни станции (конфигурация 1, монитор към конфигурация 1), до 20 бр. преносими работни станции (преносима компютърна конфигурация 1) и до 5 бр преносими работни станции (преносима компютърна конфигурация 2); в рамките на третата година до 500 бр. настолни работни станции (конфигурация 1, монитор към конфигурация 1), до 15 бр. настолни работни …
Award criteria
- Price — Най-ниската цена е общата предлагана цена за изпълнение на поръчката, включваща всички разходи на изпълнителя.
Official publications
- TED · 00626805-2024 · 16 October 2024
- OJS · 202/2024 · 16 October 2024