„Доставка на хранителни продукти за нуждите на „СБР- ВИТА” ЕООД – клон Поморие по обособени позиции”
Buyer: "СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - ВИТА" ЕООД
- Published
- 26 August 2026
- Submission deadline
- 24 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €208,038
- Place of performance
- BG341
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00588289-2026
- Reference
- 3eda26e8-9122-49be-a3c9-28645c4f6366
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка на хранителни продукти за нуждите на “СБР- ВИТА” ЕООД - клон Поморие по обособени позиции”, както следва: ОП №1: Плодове и зеленчуци – 69 370,60 евро без ДДС; ОП №2: Зърнени храни и храни на зърнена основа – 68 180,50 евро без ДДС; ОП №3: Други хранителни продукти – 40 487,23 евро без ДДС; ОП №4: Хляб - 30 000 евро без ДДС. Плодове и зеленчуци, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 468,53 евро без ДДС; Зърнени храни и храни на зърнена основа, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета – 3 409,03 евро без ДДС; Други хранителни продукти, произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмя…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Плодове и зеленчуци | 03220000 Hortalizas, frutas y frutos de cáscara | €69,371 |
| 2 | Зърнени храни и храни на зърнена основа | 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón | €68,180 |
| 3 | Други хранителни продукти | 15800000 Productos alimenticios diversos | €40,487 |
| 4 | Хляб | 15811100 Pan | €30,000 |
Award criteria
- Price — Възложителят ще възложи настоящата обществена поръчка по обособени позиции чрез определяне на икономически най-изгодната оферта при критерий „Най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. До…
- Price — Възложителят ще възложи настоящата обществена поръчка по обособени позиции чрез определяне на икономически най-изгодната оферта при критерий „Най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. До…
- Price — ъзложителят ще възложи настоящата обществена поръчка по обособени позиции чрез определяне на икономически най-изгодната оферта при критерий „Най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. До…
- Price — Възложителят ще възложи настоящата обществена поръчка по обособени позиции чрез определяне на икономически най-изгодната оферта при критерий „Най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. До…
Official publications
- TED · 00588289-2026 · 26 August 2026
- OJS · 164/2026 · 26 August 2026
Other tenders from "СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - ВИТА" ЕООД
- „ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА СБР ВИТА ЕООД Велинград“ по обособени позиции: Обособена позиция №1: Месо и месни продукти…
- „ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА СБР ВИТА ЕООД Велинград“ по обособени позиции: Обособена позиция №1: Месо и месни продукти…
- „ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА СБР ВИТА ЕООД Велинград“ по обособени позиции: Обособена позиция №1: Месо и месни продукти…
- „ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА СБР ВИТА ЕООД Велинград“ по обособени позиции: Обособена позиция №1: Месо и месни продукти…
- „ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА СБР ВИТА ЕООД Велинград“ по обособени позиции: Обособена позиция №1: Месо и месни продукти…
- „ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА СБР ВИТА ЕООД Велинград“ по обособени позиции: Обособена позиция №1: Месо и месни продукти…