„Доставка на хранителни продукти“ по обособени позиции
Buyer: ОБЩИНА КАЗАНЛЪК
- Published
- 3 May 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 3,860,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00264449-2024
- Reference
- dffeedc7-237e-460a-b5fa-05f16bc0346b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Обект на обществената поръчка е определяне на изпълнител за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Доставка на хранителни продукти“ по следните обособени позиции: Обособена позиция 1: „Доставка на хранителни продукти - месо, месни продукти и риба за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ Обособена позиция 2: „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ Обособена позиция 3: „Доставка на хранителни продукти – плодове и зеленчуци за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ Обособена позиция 4: „Доставка на хранителни продукти – плодови и зеленчукови консерви, подправки и други храни за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ Обособена позиция 5: „Доставка на хранителни продукти - месо, месни продукти и риба за нуждите на Домашен социален патронаж“ Обособена позиция 6: „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Домашен социален патронаж“
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Домашен социален патронаж“ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | 850,000 лв. |
| 2 | „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | 1,100,000 лв. |
| 3 | „Доставка на хранителни продукти – плодове и зеленчуци за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | 920,000 лв. |
| 4 | „Доставка на хранителни продукти – плодови и зеленчукови консерви, подправки и други храни за нуждите на Общинско предприятие „Кухня-майка, в т.ч. дейност Детска млечна кухня“ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | 410,000 лв. |
| 5 | „Доставка на хранителни продукти - месо, месни продукти и риба за нуждите на Домашен социален патронаж“ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | 400,000 лв. |
| 6 | „Доставка на хранителни продукти – мляко, млечни продукти и яйца за нуждите на Домашен социален патронаж“ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | 180,000 лв. |
Award criteria
- Quality — Участникът/ците получават брой точки, съгласно посочената таблица и относителна тежест в комплексната оценка – 30% (тридесет процента). Предложеният най-кратък срок на доставка на хранителни…
- Quality — участника/ците получават брой точки, съгласно посочената таблица и относителна тежест в комплексната оценка – 20% (двадесет процента). Предложеният най-кратък срок за замяна на хранителните продукти…
- Price — Възложителят определя следните тежестни коефициенти за отделните групи продукти включени в състава на отделните обособени позиции: - за група К1 - 60%; - за група К2 - 30%; - за група К3 - 10%.
Official publications
- TED · 00264449-2024 · 3 May 2024
- OJS · 87/2024 · 3 May 2024