,,Доставка на хранителни и нехранителни стоки, перилни и почистващи препарати за нуждите на Община Карнобат и звената на бюджетна издръжка"
Buyer: ОБЩИНА КАРНОБАТ
- Published
- 12 December 2024
- Submission deadline
- 2 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 954,600 лв.
- Place of performance
- Карнобат, BG341
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00761244-2024
- Reference
- aa6d87f9-8da0-4142-a083-8e32dc3b8658
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е избор на изпълнител/и за доставка на хранителни и нехранителни стоки, перилни и почистващи препарати по предварителни заявки за нуждите на Община Карнобат, детските и социални заведения на територията на общината. Предметът на поръчката включва и доставка на хранителни продукти по предварителни заявки за нуждите на Община Карнобат по Проект BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд за гражданите на Карнобат 2022-2025“, финансиран по Операция BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ на Програмата за храни и основно материално подпомагане и Европейски социален фонд плюс. Предметът на поръчката включва и доставка на нехранителни стоки по предварителни заявки за нуждите на Община Карнобат по Проект BG05SFPR002-2.001-0108-C01 „Грижа в дома в Община Карнобат“ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2021-2027 година.
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ,,Месо и месни изделия" | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | 204,000 лв. |
| 2 | ,,Мляко и млечни продукти" | 15500000 Productos lácteos | 204,000 лв. |
| 3 | ,,Риба и рибни изделия" | 03311000 Pescado | 48,000 лв. |
| 4 | ,,Плодове и зеленчуци" | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 102,000 лв. |
| 5 | ,,Хляб и тестени изделия" | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | 59,000 лв. |
| 6 | ,,Различни хранителни продукти" | 15800000 Productos alimenticios diversos | 118,000 лв. |
| 7 | „Консерви, компоти и замразени продукти“ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 117,000 лв. |
| 8 | ,,Нехранителни стоки" | 39831000 Preparados para lavar | 45,000 лв. |
| 9 | „Други нехранителни стоки, перилни и почистващи препарати“ | 39831000 Preparados para lavar | 35,000 лв. |
| 10 | ,,Месо и месни продукти, съгласно Наредба № H-1 за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществената поръчка“ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | 6,000 лв. |
| 11 | ,,Мляко и млечни продукти, съгласно Наредба № H-1 за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществената поръчка“ | 15500000 Productos lácteos | 6,000 лв. |
| 12 | ,,Риба и рибни продукти, съгласно Наредба № H-1 за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществената поръчка“ | 03311000 Pescado | 1,000 лв. |
| 13 | ,,Плодове, съгласно Наредба № H-1 за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществената поръчка“ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | 3,000 лв. |
| 14 | ,,Зърнено-житни храни и храни на зърнено-житна основа, съгласно Наредба № H-1 за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществената поръчка“ | 15800000 Productos alimenticios diversos | 1,000 лв. |
| 15 | ,,Други хранителни продукти, съгласно Наредба № H-1 за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществената поръчка“ | 15800000 Productos alimenticios diversos | 5,600 лв. |
Award criteria
- Quality — ТО – срок за подмяна на доставена стока – предложен от участника срок за подмяна на доставена стока. Този срок е в случай на доставена стока с дефекти, констатирани с подписан между двете страни…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
- Price — ФО – обща стойност по обособената позиция – предложена от участника обща стойност на сбора от стойностите на хранителните продукти/артикулите по съответната обособена позиция, посочена в Ценовото му…
Official publications
- TED · 00761244-2024 · 12 December 2024
- OJS · 242/2024 · 12 December 2024