„Доставка на хигиенни материали, средства за почистване и консумативи“
Buyer: АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 30 May 2024
- Submission deadline
- 1 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 20,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00321468-2024
- Reference
- 358c8441-f6cb-4276-b1be-0787cc7c67a7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39800000Productos de limpieza y pulido
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на хигиенни материали, средства за почистване и консумативи за нуждите на Агенция „Пътна инфраструктура. Възложителят заплаща действително заявеното и доставено количество хигиенни материали, средства за почистване и консумативи, като в тази връзка си запазва правото да не заявява изпълнението на всички посочени в техническата спецификация видове артикули. Цел на обществената поръчка е Агенция „Пътна инфраструктура“ да избере изпълнител, с който да бъде сключен договор за извършване на доставки на хигиенни материали, средства за почистване и консумативи. *Забележка: Подробно описание на предмета на обществената поръчка е представено в Техническата спецификация (Приложение № 1), приложено към документацията за обществената поръчка!
Award criteria
- Price — 1. Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най - изгодната оферта“. Икономически най - изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл. 70,…
Official publications
- TED · 00321468-2024 · 30 May 2024
- OJS · 104/2024 · 30 May 2024