Доставка на горива, чрез борсова сделка
Buyer: Министерство на отбраната
- Published
- 27 November 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00722836-2024
- Reference
- accbd3aa-fc6f-4811-bf75-04ba710627a2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09130000Petróleo y destilados
Description
Проведена обществена поръчка, договаряне без предварително обявление на основание чл. 18, ал. 1, т. 8, при условията на чл. 79, ал. 1, т. 7 от Закона за обществените поръчки, като предмет на поръчката е доставка на стоки, които се търгуват на стокова борса, съгласно списък одобрен с Постановление на Министерски съвет (ПМС) №191/29.07.2016, изменено с ПМС №357/08.12.2016 г. Обществената поръчка е разделена на четири обособени позиции, както следва: - Обособена позиция №1 - „Доставка на гориво дизелово F-54“. - Обособена позиция № 2 – „Доставка авиационен керосин Jet A-1“. - Обособена позиция № 3 – „Доставка на газьол ПКЦ – 0,1 % сяра за отопление“. - Обособена позиция № 4 – „Доставка на автомобилен бензин F-67“.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Сакса ООД | 10,421,043 лв. | — |
Official publications
- TED · 00722836-2024 · 27 November 2024
- OJS · 231/2024 · 27 November 2024