Доставка на горива, чрез борсова сделка
Buyer: Министерство на отбраната
- Published
- 12 August 2024
- Estimated value
- 27,936,794 лв.
- Procedure
- Negotiated procedure
- Notice number
- 00485494-2024
- Reference
- accbd3aa-fc6f-4811-bf75-04ba710627a2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09130000Petróleo y destilados
Description
Проведена обществена поръчка, договаряне без предварително обявление на основание чл. 18, ал. 1, т. 8, при условията на чл. 79, ал. 1, т. 7 от Закона за обществените поръчки, като предмет на поръчката е доставка на стоки, които се търгуват на стокова борса, съгласно списък одобрен с Постановление на Министерски съвет (ПМС) №191/29.07.2016, изменено с ПМС №357/08.12.2016 г. Обществената поръчка е разделена на четири обособени позиции, както следва: - Обособена позиция №1 - „Доставка на гориво дизелово F-54“, съгласно техническа спецификация №ТС К 21.4430.23 . - Обособена позиция № 2 – „Доставка авиационен керосин Jet A-1“, съгласно техническа спецификация №ТС К 21.3985.22. - Обособена позиция № 3 – „Доставка на газьол ПКЦ – 0,1 % сяра за отопление“, съгласно техническа спецификация №ТС К 21.3984.22. - Обособена позиция № 4 – „Доставка на автомобилен бензин F-67“, съгласно техническа спецификация №ТС К 21.3982.22.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на дизелово гориво F-54 | 09134200 Combustible para motores diésel | 6,255,625 лв. |
| 2 | Доставка авиационен керосин Jet A-1 | 09131000 Queroseno de aviación | 10,421,044 лв. |
| 3 | Доставка на газьол ПКЦ – 0,1 % сяра за отопление | 09134000 Gasóleos | 5,004,500 лв. |
| 4 | Доставка на автомобилен бензин F-67 | 09132100 Gasolina sin plomo | 6,255,625 лв. |
Award criteria
- Price — Най-ниска цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Сакса ООД | 10,421,043 лв. | — |
| БЕНТ ОЙЛ АД | 6,255,624 лв. | — |
| БЕНТ ОЙЛ АД | 6,255,623 лв. | — |
| БЕНТ ОЙЛ АД | 5,004,499 лв. | — |
Official publications
- TED · 00485494-2024 · 12 August 2024
- OJS · 156/2024 · 12 August 2024