„Доставка на газьол за отопление за нуждите на АПИ“
Buyer: АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 7 January 2025
- Estimated value
- 767,866 лв.
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00006127-2025
- Reference
- f87d4a9e-7833-42f1-8daa-786cf5aa6925
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134000Gasóleos
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка: "Доставка на газьол за отопление за нуждите на АПИ". Прогнозно количество газьол за отопление: 365 650,00 (триста шестдесет и пет хиляди шестстотин и петдесет) литра. В хода на изпълнение на поръчката, доставеното количество газьол ще съответства на нуждите на Купувача (Агенция "Пътна инфраструктура") и може да се промени в рамките на ± 10% . Доставеното гориво следва да отговаря на изискванията на съответните стандарти и на Наредбата за изискванията за качеството на течните горива, условията, реда и начина за техния контрол, приета с Постановление № 156 от 15.07.2003 г. на Министерски съвет, обн. ДВ, бр. 66 от 25.07.2003 г., последно изм. и доп., ДВ, бр. 75 от 25.08.2020 г. Всяка партида трябва да бъде придружена със Сертификат за качество и произход, като количеството доставено гориво се установява чрез измерване при доставката на съответното място, в литри. Срок за изпълнение на договора: 24 (двадесет и четири) месеца, считано от датата на влизане в сила на договора (датата на регистриране в деловодната система на Възложителя, която се поставя на всички екземпляри на договора) или до изпълнение на всички поети от страните задължения по …
Award criteria
- Price — най-ниска цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ЛЕГО ТРЕЙД ЕООД | 767,862 лв. | — |
Official publications
- TED · 00006127-2025 · 7 January 2025
- OJS · 4/2025 · 7 January 2025