El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

„Доставка на филтри за автомобили”

Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД

Published
16 October 2024
Estimated value
150,000 лв.
Place of performance
София, BG411
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00625775-2024
Reference
7fdf7f12-44cb-4505-b732-1033464eebad
Official source
Official source

CPV codes

Description

Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на филтри за автомобили, съгласно Техническа спецификация (Приложение № 1). ВАЖНО: Настоящата поръчка е запазена обществена поръчка по смисъла на чл.12 и е предназначена за възлагане на участници по чл.12 ал.1 т.1 от ЗОП, тъй като в предмета й са включени стоки и услуги от Списъка на стоките и услугите съобразно Общия терминологичен речник, приет с ПМС № 591/18.07.2016г.  При възлагане на обществената поръчка могат да участват лица, при условие че най-малко 30 на сто от списъчния им състав е от хора с увреждания или такива в неравностойно положение. В тези случаи лицата трябва да са регистрирани като специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания най-малко три години преди датата на откриване на настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка. Специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания могат да участват в обществената поръчка, при условие че могат да изпълнят най-малко 80 на сто от нейния предмет със собствени машини, съоръжения и човешки ресурс. За изпълнение на условието те могат да ползват подизпълнители или да се позовават на капацитета на трети лиц…

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
ЛЮДАЛ ФРИКШЪН ЕООД 150,000 лв.

Official publications