„Доставка на електроматериали за нуждите на „Напоителни системи“ ЕАД“
Buyer: НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ ЕАД
- Published
- 13 March 2024
- Submission deadline
- 11 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 440,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00151230-2024
- Reference
- d9283b10-e7a9-485b-a924-43685e5a0351
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31000000Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
Description
Предметът на обществената поръчка е доставка на електроматериали, необходими на централно управление и клоновете на „Напоителни системи“ ЕАД за извършване на ежедневни дребни строително-ремонтни работи в сградите, собственост на дружеството. В техническа спецификация от документацията на настоящата открита процедура се съдържа информация за вида и обема, както и техническите изисквания на Възложителя към доставките предмет на обществената поръчка, а именно доставка на електроматериали. На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, във връзка с чл. 61 от ППЗОП, Възложителят предвижда оценката на техническите и ценовите предложения на участниците в настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка да се извърши преди разглеждане на документите и проверката за наличие на основания за отстраняване и за съответствие с критериите за подбор. В този случай проверката за наличие на основания за отстраняване и съответствие с критериите за подбор се извършва по начин, който не се влияе от резултатите от оценката на техническите и ценовите предложения
Award criteria
- Price — За целите на оценката ще се използват общите предложени цени, посочени в ценовото предложение на съответния участник.
Official publications
- TED · 00151230-2024 · 13 March 2024
- OJS · 52/2024 · 13 March 2024