Доставка на елегазови модули за напрежение 110 kV
Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Published
- 26 June 2024
- Submission deadline
- 20 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 13,758,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00377704-2024
- Reference
- fc000672-f6c6-4eac-8b4a-feb32e43db10
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31682540Equipo de subestación
Description
Предметът на поръчката включва доставка чрез покупка по заявка от възложителя на елегазови модули за изграждане на електрически уредби на подстанции, включително оборудвани контейнери с апаратура за управление на модулите; проектиране; приемни изпитания; обучение на персонал на възложителя. Основните и специални технически изисквания, техническите характеристики и условията на експлоатация са посочени в техническите спецификации от документацията за обществена поръчка. Договорът ще бъде сключен за срок от 55 (петдесет и пет) месеца. Поръчки за доставки по сключения договор могат да бъдат изпращани през първите 48 (четиридесет и осем) месеца от датата на влизането му в сила, в зависимост от конкретните нужди на възложителя. Възложителят прогнозира количество за доставка, както следва: За обособена позиция № 1: 4 (четири) броя модули и 4 (четири) броя оборудван контейнер с апаратура за управление на модул по схема "вход- изход". За обособена позиция № 2: 4 (четири) броя модули по схема единична шинна система „SBB“ (Single Busbar) с три присъединения; 4 (четири) броя оборудван контейнер с апаратура за управление на модулите; 4 (четири) броя модули по схема „Н“ секционирана с прекъсв…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на модули, включващи оборудване за присъединяване на едно поле по схема „вход-изход“ | 31682540 Equipo de subestación | 2,980,000 лв. |
| 2 | Доставка на модули, включващи оборудването за цяла изграждане на подстанция | 31682540 Equipo de subestación | 10,778,000 лв. |
Award criteria
- Price — Поръчката се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта по критерий завъзлагане "най-ниска" цена
- Price — Поръчката се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта по критерий завъзлагане "най-ниска" цена.
Official publications
- TED · 00377704-2024 · 26 June 2024
- OJS · 123/2024 · 26 June 2024
Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Доставка на проходни изводи 420 kV за подмяна на съществуващи изводи тип GOE 1300-1150-2500-0.6 ABV
- Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
- Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за пътно-строителна и горска техника…
- „Доставка на модули и устройства на локални контролери производство на фирма „Дженерал Електрик“ за следгаранционна поддръжка на САУП и за…
- Доставка на уреди за полеви измервания на силови трансформатори
- Доставка на полимерни изолатори и междуфазни изолатори (дистанционери).
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Петрол“
- Модернизация на пожарогасителна система в ТДУ Север
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Места“
- Абонаментна поддръжка и ремонт на климатична, отоплителна, вентилационни системи и ВиК инсталации в сградата на ЦДУ/ТДУ "Запад"