„Доставка на експлоатационни течности“
Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 19 May 2025
- Submission deadline
- 16 June 2025, 23:59
- Estimated value
- 825,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00320581-2025
- Reference
- 81aababa-4322-4bb8-88bc-b227700d6747
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09211000Aceites lubricantes y agentes lubricantes
Description
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка експлоатационни течности за нуждите на „Столичен автотранспорт“ ЕАД, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1), неразделна част от настоящата документация. Обхватът на настоящата обществена поръчка включва доставка на експлоатационни течности, в количества и с технически характеристики съгласно посоченото в Техническата спецификация.
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий най-ниска цена (чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП) .
Official publications
- TED · 00320581-2025 · 19 May 2025
- OJS · 95/2025 · 19 May 2025