„Доставка на експлоатационни течности”
Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 20 March 2024
- Submission deadline
- 18 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 213,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00167130-2024
- Reference
- cb6523a5-aee8-4fd9-bb7d-19900f32d9f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09211000Aceites lubricantes y agentes lubricantes
Description
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка експлоатационни течности за нуждите на „Столичен автотранспорт“ ЕАД, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1), неразделна част от настоящата документация. Обхватът на настоящата обществена поръчка включва доставка на експлоатационни течности, в количества и с технически характеристики съгласно посоченото в Техническата спецификация.Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка експлоатационни течности за нуждите на „Столичен автотранспорт“ ЕАД, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1), неразделна част от настоящата документация. Обхватът на настоящата обществена поръчка включва доставка на експлоатационни течности, в количества и с технически характеристики съгласно посоченото в Техническата спецификация.
Award criteria
- Quality — Комплексна оценка К се изчислява по следната формула: Кn = K1+K2+К3+К4, където: Кn е сборът от оценките по показателите, съгласно таблица № 1. К1 – Оценка по показател „Срок за доставка“ -15 т. К2 –…
Official publications
- TED · 00167130-2024 · 20 March 2024
- OJS · 57/2024 · 20 March 2024