DOBROVOLJNO ( DODATNO I DOPUNSKO ) ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
- Published
- 13 November 2025
- Submission deadline
- 12 December 2025, 13:00
- Estimated value
- €260,000
- Place of performance
- HR035
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00751502-2025
- Reference
- 883f4680-757f-4154-98df-714cde108970
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66512200Servicios de seguros de asistencia médica
Description
Dobrovoljno (dodatno i dopunsko) zdravstveno osiguranje za 613 zaposlenika Splitsko-dalmatinske županije. Nabava usluga dobrovoljnog (dodatno i dopunsko) zdravstvenog osiguranja u svemu sukladno troškovniku i specifikaciji koji čine sastavni dio ove dokumentacije o nabavi za djelatnike (zaposlenike - osiguranici) Splitsko-dalmatinske županije (ugovaratelj osiguranja) koji se nalaze na popisu koji će biti sastavni dio ugovora o javnoj nabavi predmetne usluge, a koji će se redovito ažurirati prilikom prijama u radni odnos novih djelatnika ili prestanka radnog odnosa osoba sa popisa. U trenutku slanja Obavijesti o nadmetanju na popisu je 613 osoba.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Prihvatljiva ponuda Ponuditelja koji dokaže najveću dostupnost usluge dodatnog zdravstvenog osiguranja dobit će maksimalni broj bodova - 10 bodova. Bodovna vrijednost prema ovom kriteriju izračunava…
- Quality — Prihvatljiva ponuda Ponuditelja koji dokaže najveću dostupnost usluge dopunskog zdravstvenog osiguranja dobit će maksimalni broj bodova - 30 bodova. Bodovna vrijednost prema ovom kriteriju izračunava…
Official publications
- TED · 00751502-2025 · 13 November 2025
- OJS · 219/2025 · 13 November 2025