DOBAVA OSEBNE VAROVALNE OPREME ZA UPRAVO REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
Buyer: MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Published
- 13 June 2024
- Submission deadline
- 18 July 2024, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00348580-2024
- Reference
- 595c4bcd-584f-479f-afbf-16f8ec019a65
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18100000Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios
Description
Dobava osebne varovalne opreme za zaprte osebe in zaposlene, kot je oprema za zaščito nog (varnostna obutev, nogavice in ostalo) ter oprema za zaščito glave in ostala osebna varnostna oprema (čelade, slušalke, očala, ščitniki za kolena in ostalo). Naročnik ponavlja postopek št. JN002015/2024 z dne 29. 3. 2024 za dva sklopa, za katera ni dobil dopustne ponudbe.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sklop 1 - oprema za zaščitno nog | 18100000 Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios | — |
| 2 | Sklop 2 - Oprema za zaščito glave in ostala osebna varovalna oprema | 18100000 Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios | — |
Award criteria
- Price
- Cost
Official publications
- TED · 00348580-2024 · 13 June 2024
- OJS · 114/2024 · 13 June 2024
Other tenders from MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- DOBAVA MATERIALA ZA MIZARSKE DELAVNICE IN VRT ZA POTREBE UPRAVE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Koper - oddelek Nova Gorica
- IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJ IN USPOSABLJANJ V OKVIRU PROJEKTA S KRATKIM NAZIVOM »IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJ ZA OSEBE NA PRESTAJANJU ZAPORNE KAZNI«
- JAVNO NAROČILO ZA NAKUP SISTEMOV ZA ODKRIVANJE IN IDENTIFIKACIJO PREPOVEDANIH DROG, ZDRAVIL TER DRUGIH NADZOROVANIH SNOVI V OKVIRU…
- IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAPRTE OSEBE V OKVIRU PROJEKTA »RAZVOJ KOMPETENC ZAPRTIH OSEB« ZA ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA DOB PRI MIRNI…
- IZVAJANJE STORITEV S PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU ZA UPRAVO REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Izvajanje specializirane delovno-terapevtske delavnice (radijska delavnica) v okviru projekta "Razvoj kompetenc zaprtih oseb"
- DOBAVA PERUTNINSKEGA IN PURANJEGA MESA ZA POTREBE UPRAVE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Dobava športne opreme za zavode za prestajanje kazni zapora in prevzgojni dom
- IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAPRTE OSEBE V OKVIRU PROJEKTA »RAZVOJ KOMPETENC ZAPRTIH OSEB« ZA ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA MARIBOR (Z…