Διεθνής ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει σχέσης ποιότητας-τιμής, για την ανάθεση των υπηρεσιών διαχείρισης των εκτυπώ
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 29 March 2024
- Submission deadline
- 1 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €455,645
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00191245-2024
- Reference
- c674b950-0f3d-47a7-8a49-c7990da9fc98
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79810000Servicios de impresión
Description
Ανοικτός διεθνής ηλεκτρονικός διαγωνισμός, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει σχέσης ποιότητας-τιμής, για την ανάθεση των υπηρεσιών διαχείρισης των εκτυπώσεων του Νοσοκομείου, με παραχώρηση του απαραίτητου εξοπλισμού (CPV : 79820000-8 και 79810000-5), προς κάλυψη των αναγκών του για πέντε (5) έτη, συνολικού προϋπολογισμού 565.000,00 € με Φ.Π.Α. 24%.
Award criteria
- Cost — ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΝΟΧΡΩΜΑ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ (KAT 1)
- Cost — ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟΧΡΩΜΟΥΣ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ (KAT 2)
- Cost — ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΝΟΧΡΩΜΑ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑΣ (KAT3)
- Cost — ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΈΓΧΡΩΜΑ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ (KAT 4)
- Cost — ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ (Προληπτικός έλεγχος , Τεχνική υποστήριξη εντός ωραρίου εργασίας, Τεχνική υποστήριξη εκτός ωραρίου εργασίας σε αργίες ή Σαββατοκύριακα)
- Cost — ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΟΝΤΕΛΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ – ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ / ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ (Διαθεσιμότητα εκτυπωτικών μονάδων – κεντρικού διακομιστή – Πλατφόρμας κεντρικής διαχείρισης εκτυπώσεων, Εγκατάσταση και…
- Cost — ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟΘΕΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Διαθεσιμότητα αναλώσιμων στην αποθήκη του νοσοκομείου, ως ποσοστό του πλήθους των ζητούμενων εκτυπωτικών μονάδων ανά κατηγορία.
Official publications
- TED · 00191245-2024 · 29 March 2024
- OJS · 64/2024 · 29 March 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Παροχή Υπηρεσιών «Συλλογή δεδομένων με Αεροφωτογράφηση, Ψηφιακή Χαρτογράφηση και Παραγωγή Ορθοφωτοχαρτών μέσω ΣμηΕΑ»_81319
- ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διεθνής Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…