ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΜΕΝΩΝ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ
Buyer: ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΚΕΕΕ)
- Published
- 21 October 2025
- Submission deadline
- 21 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,000,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00691768-2025
- Reference
- 075af901-9f3d-4d77-85cb-39055c6fd59e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72262000Servicios de desarrollo de software
- 72416000Proveedores de servicio de aplicaciones
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η διάθεση πενήντα χιλιάδων (50.000) αδειών χρήσης υποδομής Ασφαλών Διατάξεων Έκδοσης και Διαχείρισης Ψηφιακών Πιστοποιητικών και πενήντα χιλιάδων (50.000) εγκεκριμένων ψηφιακών πιστοποιητικών: • Στα ενδιαφερόμενα φυσικά ή νομικά πρόσωπα μέσα από το δίκτυο της Κεντρικής Ένωσης Επιμελητηρίων Ελλάδος και τους χρήστες της. • Στα μέλη του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος (οικονομολόγους, λογιστές), σε δικηγόρους και σε συμβολαιογράφους Τα εγκεκριμένα ψηφιακά πιστοποιητικά θα παρασχεθούν από τον Ανάδοχο ως υπηρεσία από υποδομές τουλάχιστον δύο (2) Εγκεκριμένων Παρόχων Υπηρεσιών Εμπιστοσύνης εγγεγραμμένων στην Ευρωπαϊκή Λίστα Εμπιστοσύνης και στα αντίστοιχα Μητρώα της ΕΕΤΤ. Αναλυτική περιγραφή του αντικειμένου της σύμβασης δίνεται στα Παραρτήματα Ι και ΙΙ της διακήρυξης του διαγωνισμού
Award criteria
- Quality — Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Official publications
- TED · 00691768-2025 · 21 October 2025
- OJS · 202/2025 · 21 October 2025
Other tenders from ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΚΕΕΕ)
- Ενέργειες Συμβουλευτικής και Κατάρτισης εργαζομένων που αντιστοιχεί στα Υποέργα 1 και 2 με τίτλο «Ενέργειες Συμβουλευτικής και Κατάρτισης…
- Σχεδιασμός και Υλοποίηση Προγράμματος Επικοινωνίας και Προβολής του έργου «Παροχή Προηγμένων και Απομακρυσμένων Ψηφιακών Υπογραφών» προς…
- Υπηρεσίες υποστήριξης παραγωγικής λειτουργίας και ανάπτυξη εφαρμογών του ΠΣ ΓΕΜΗ και του συστήματος διασύνδεσης του ΓΕΜΗ με το δίκτυο BRIS
- Υπηρεσίες υποστήριξης παραγωγικής λειτουργίας και ανάπτυξη εφαρμογών του ΠΣ ΥΜΣ
- Σχεδιασμός και Υλοποίηση Προγράμματος Επικοινωνίας και Προβολής του έργου «Παροχή Προηγμένων και Απομακρυσμένων Ψηφιακών Υπογραφών» προς…
- Υπηρεσίες υποστήριξης παραγωγικής λειτουργίας και ανάπτυξη εφαρμογών του ΠΣ ΓΕΜΗ και του συστήματος διασύνδεσης του ΓΕΜΗ με το δίκτυο BRIS
- Υπηρεσίες υποστήριξης παραγωγικής λειτουργίας και ανάπτυξη εφαρμογών του ΠΣ ΥΜΣ
- Υπηρεσίες υποστήριξης παραγωγικής λειτουργίας και ανάπτυξη εφαρμογών του ΠΣ ΥΜΣ
- Υπηρεσίες υποστήριξης παραγωγικής λειτουργίας και ανάπτυξη εφαρμογών του ΠΣ ΓΕΜΗ και του συστήματος διασύνδεσης του ΓΕΜΗ με το δίκτυο BRIS
- Ανάπτυξη εφαρμογών και υπηρεσίες στο ΟΠΣ ΓΕΜΗ για την εκκαθάριση στοιχείων, την επιβολή διοικητικών κυρώσεων και τη βεβαίωση οφειλών