ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ
- Published
- 2 May 2024
- Submission deadline
- 4 June 2024, 15:30
- Estimated value
- €428,783
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00259337-2024
- Reference
- a396a1b3-2a2c-4247-9128-8c884c03e45a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90610000Servicios de limpieza y barrido de calles
Description
ΔΙΑΚΉΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ: “ΥΠΗΡΕΣΊΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΟΙΝΟΧΡΉΣΤΩΝ ΧΏΡΩΝ ΤΟΥ ΔΉΜΟΥ ΑΠΟΚΟΡΏΝΟΥ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00259337-2024 · 2 May 2024
- OJS · 86/2024 · 2 May 2024