ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ
- Published
- 3 May 2024
- Submission deadline
- 7 June 2024, 15:30
- Estimated value
- €392,122
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00263541-2024
- Reference
- b363f316-bd3d-4977-b236-081af5634aec
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΤΉΡΙΟΝ ΤΟΥ ΔΉΜΟΥ ΑΠΟΚΟΡΏΝΟΥ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 09100000 Combustibles | €252,726 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 09100000 Combustibles | €56,593 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 09100000 Combustibles | €82,803 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00263541-2024 · 3 May 2024
- OJS · 87/2024 · 3 May 2024