ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
- Published
- 21 November 2024
- Submission deadline
- 30 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,329,032
- Place of performance
- ΕΛΛΑΔΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00711254-2024
- Reference
- f8280a3b-6bb9-4648-b591-7c9881ea0332
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΥΛΑΞΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΚΤΙΡΙΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €66,129 |
| 2 | ΚΤΙΡΙΟ ΣΔΟΕ ΑΘΗΝΑΣ | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €269,355 |
| 3 | ΚΤΙΡΙΟ ΣΔΟΕ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €214,516 |
| 4 | ΚΤΙΡΙΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €290,323 |
| 5 | ΚΤΙΡΙΟ ΓΔΕΣΠ/ΕΔΕΛ | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €74,194 |
| 6 | ΚΤΙΡΙΟ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΣΕΡΒΙΑΣ 10 | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €246,774 |
| 7 | ΚΤΙΡΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 20 | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €66,129 |
| 8 | ΚΤΙΡΙΟ ΝΙΚΗΣ 5-7 | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €101,613 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00711254-2024 · 21 November 2024
- OJS · 227/2024 · 21 November 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
- Διακήρυξη ηλεκτρονικού ανοιχτού άνω των ορίων Διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών διοργάνωσης του Συνεδρίου "The Homologues Group Meeting…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού για την προμήθεια αναλωσίμων υλικών εκτυπωτών για τις ανάγκες των…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού για την προμήθεια των κεντρικών υποδομών πληροφορικής της Αρχής…
- Έργο: «Διεξαγωγή ηλεκτρονικών δημοπρασιών παραχώρησης απλής χρήσης χώρων αιγιαλού, παραλίας, όχθης και παρόχθιας ζώνης μεγάλων λιμνών και…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού για το Έργο: Κωδικοποίηση Νομοθεσίας Κεφαλαιαγοράς
- ΦΥΛΑΞΗ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
- ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΤΙΡΙΟΥ ΣΔΟΕ
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς) Άνω των Ορίων Διαγωνισμού για το Έργο: Κωδικοποίηση Νομοθεσίας Κεφαλαιαγοράς
- Έργο: «Διεξαγωγή ηλεκτρονικών δημοπρασιών παραχώρησης απλής χρήσης χώρων αιγιαλού, παραλίας, όχθης και παρόχθιας ζώνης μεγάλων λιμνών και…
- Διαγωνισμός παροχής μεταφορικών υπηρεσιών για το ΥΠΕΘΟΟ