El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟ, ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2024-2025

Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

Published
23 September 2024
Submission deadline
24 October 2024, 15:00
Estimated value
€967,742
Place of performance
EL642
Procedure
Open procedure
Notice number
00569102-2024
Reference
589263a6-9dd5-4125-91d2-c0782032841d
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ (ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ), ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΤΕΙ Η ΑΣΦΑΛΗΣ ΚΑΙ ΟΜΑΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ.

Lots (14)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1 ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 24, ΕΟ 77, ΔΗΜΟΤΙΚΗ)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
2 ΤΜΗΜΑ 2 ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 77, ΕΟ 28, ΕΟ 29)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
3 ΤΜΗΜΑ 3 ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 25, ΕΟ 26, ΕΟ 27)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
4 ΤΜΗΜΑ 4 ΒΟΡΕΙΟΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 77, ΕΟ 21, ΕΟ 22, ΕΟ 23)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
5 ΤΜΗΜΑ 5 ΒΟΡΕΙΟΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 19, ΕΟ 20)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
6 ΤΜΗΜΑ 6 ΚΕΝΤΡΟΔΥΤΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 77, ΕΟ 11, ΕΟ 12, ΕΟ 13, ΕΟ 20)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
7 ΤΜΗΜΑ 7 ΚΕΝΤΡΟΔΥΤΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 44, ΕΟ 17, ΕΟ 18, ΕΟ 34, ΕΟ 35, ΕΟ 36, ΕΟΑ 11)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
8 ΤΜΗΜΑ 8 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 11, ΔΑΣΙΚΟΣ)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
9 ΤΜΗΜΑ 9 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 11)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
10 ΤΜΗΜΑ 10 ΚΕΝΤΡΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 44, ΕΟ 6, ΕΟ 7, ΕΟ 8, ΕΟ 9, ΕΟ 10)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
11 ΤΜΗΜΑ 11 ΚΕΝΤΡΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 12, ΕΟ 14, ΕΟ 15, ΕΟ 16)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
12 ΤΜΗΜΑ 12 ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 1, ΕΟ 2, ΕΟ 5)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
13 ΤΜΗΜΑ 13 ΝΟΤΙΑ ΕΥΒΟΙΑ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 3, ΕΟ 4, ΕΟ 30)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
14 ΤΜΗΜΑ 14 ΝΗΣΟΣ ΣΚΥΡΟΣ (ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΟ 31, ΕΟ 32, ΕΟ 33)
EL642
90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve

Official publications

Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΒΟΙΑΣ