ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ υγρών καυσίμων για την κίνηση μεταφορικών μέσων και την θέρμανση 2025-2027
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
- Published
- 9 October 2024
- Submission deadline
- 23 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,232,128
- Place of performance
- ΠΥΡΓΟΣ, EL633
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 2
- Notice number
- 00609142-2024
- Reference
- d79dec4f-8d75-4331-a39b-2d455f8284a0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134100Gasoil
- 09132100Gasolina sin plomo
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
Προμήθεια υγρών καυσίμων για την κίνηση μεταφορικών μέσων και την θέρμανση 2025-2027
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ Α | 09134100 Gasoil | €848,629 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ Β | 09134100 Gasoil | €7,531 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ Γ | 09135100 Petróleo para calefacción | €375,968 |
Award criteria
- Price — πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00609142-2024 · 9 October 2024
- OJS · 197/2024 · 9 October 2024