ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- Published
- 30 August 2024
- Submission deadline
- 14 October 2024, 15:00
- Estimated value
- €437,767
- Place of performance
- ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00521036-2024
- Reference
- 0bfdfe00-b749-466b-8c90-6ad63138ccc8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00521036-2024 · 30 August 2024
- OJS · 169/2024 · 30 August 2024