ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2025 ΚΑΙ 2026 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
Buyer: Δήμος Λαρισαίων - Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
- Published
- 19 December 2024
- Submission deadline
- 30 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,632,032
- Place of performance
- ΛΑΡΙΣΑ, EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00780537-2024
- Reference
- dbbe951b-e2ce-44d7-91e0-c730690494c3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35113400Ropa de protección y de seguridad
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια μέσων ατομικής προστασίας για τους δικαιούχους εργαζόμενους του Δήμου Λαρισαίων
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΣΤΟΛΕΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ | 35113400 Ropa de protección y de seguridad | €59,910 |
| 2 | ΜΑΠ ΚΑΤΩ ΑΚΡΩΝ | 35113400 Ropa de protección y de seguridad | €202,258 |
| 3 | ΛΟΙΠΑ ΕΙΔΗ | 35113400 Ropa de protección y de seguridad | €7,015 |
| 4 | ΜΑΠ ΑΝΩ ΑΚΡΩΝ | 35113400 Ropa de protección y de seguridad | €900,383 |
| 5 | ΜΑΠ ΚΕΦΑΛΗΣ | 35113400 Ropa de protección y de seguridad | €160,703 |
| 6 | ΡΟΥΧΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ | 35113400 Ropa de protección y de seguridad | €269,783 |
| 7 | ΣΤΟΛΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ | 35113400 Ropa de protección y de seguridad | €31,981 |
Award criteria
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00780537-2024 · 19 December 2024
- OJS · 247/2024 · 19 December 2024
Other tenders from Δήμος Λαρισαίων - Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
- «Συντήρηση αστικού και περιαστικού πρασίνου»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2025 ΚΑΙ 2026 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΥΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΣ ΔΟΜΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
- ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΥΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΣ ΔΟΜΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΑΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΧΑΡΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Εξοπλισμού για τα Φωτοβολταϊκά Πάρκα στην Αμυγδαλέα
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ
- ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ -Β ΦΑΣΗ - 1η ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΑΘΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣ