ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 2024 ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 5 September 2024
- Submission deadline
- 7 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €505,045
- Place of performance
- EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00532220-2024
- Reference
- a8630c6b-f997-4926-bcd7-31577eddfda8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15411110Aceite de oliva
- 15300000Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
- 15110000Carne
- 03311000Pescado
- 15612500Productos de panadería
- 15511000Leche
- 15861000Café
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ 2024 ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1 - ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €66,760 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 - ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ | 15411110 Aceite de oliva | €9,900 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 - ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €27,347 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4 - ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15110000 Carne | €27,347 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 5 - ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ | 03311000 Pescado | €7,610 |
| 6 | ΟΜΑΔΑ 6 - ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟΥ | 15612500 Productos de panadería | €19,520 |
| 7 | ΟΜΑΔΑ 7 - ΕΙΔΗ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΚΑΠΗ | 15511000 Leche | €15,540 |
| 8 | ΟΜΑΔΑ 8 - ΓΑΛΑ | 15511000 Leche | €304,768 |
| 9 | ΟΜΑΔΑ 9 - ΕΙΔΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ CAMP | 15811511 Bocadillos y emparedados preparados | €28,000 |
Award criteria
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚ.ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
- Price — ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
Official publications
- TED · 00532220-2024 · 5 September 2024
- OJS · 173/2024 · 5 September 2024