ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 18 December 2025
- Submission deadline
- 30 January 2026, 14:00
- Estimated value
- €191,316
- Place of performance
- EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00843960-2025
- Reference
- 2ea9c1b2-76fc-4d1e-ac34-1982379114b2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15411110Aceite de oliva
- 15331170Legumbres y hortalizas congeladas
- 15300000Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
- 15110000Carne
- 03311000Pescado
- 15511000Leche
- 15861000Café
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1-ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €55,038 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2-ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ | 15411110 Aceite de oliva | €5,850 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3-ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €2,410 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4-ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €32,437 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 5 -ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15110000 Carne | €2,075 |
| 6 | ΟΜΑΔΑ 6 -ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ | 03311000 Pescado | €6,690 |
| 7 | ΟΜΑΔΑ 7 -ΕΙΔΗ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΚΑΠΗ | 15511000 Leche | €15,671 |
| 8 | ΟΜΑΔΑ 8 -ΕΙΔΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ CAMP | 15811511 Bocadillos y emparedados preparados | €22,600 |
| 9 | ΟΜΑΔΑ 9 -ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΙΤ. ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ | 15812000 Pasteles y productos de pastelería | €2,702 |
| 10 | ΟΜΑΔΑ 10 -ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΛΑΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €286 |
| 11 | ΟΜΑΔΑ 11 -ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΝΕΟΛΑΙΑΣ | 15812000 Pasteles y productos de pastelería | €665 |
| 12 | ΟΜΑΔΑ 12 -ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΝΕΟΛΑΙΑΣ | 15981000 Agua mineral | €22,295 |
Official publications
- TED · 00843960-2025 · 18 December 2025
- OJS · 244/2025 · 18 December 2025