ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΣ 47
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
- Published
- 15 July 2024
- Submission deadline
- 2 September 2024, 17:00
- Estimated value
- €682,338
- Place of performance
- ΑΡΤΑ, EL541
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00421205-2024
- Reference
- f022d393-a9b4-4e35-9950-4c704734f536
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
ΔΙΕΘΝΗ ΑΝΟΙΚΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΟΥ Γ.Ν. ΑΡΤΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00421205-2024 · 15 July 2024
- OJS · 136/2024 · 15 July 2024