Διακήρυξη Δ3/2024
Buyer: Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου
- Published
- 20 September 2024
- Submission deadline
- 30 October 2024, 11:00
- Estimated value
- €500,000
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00567959-2024
- Reference
- 9030c867-cd7e-400c-893e-932a7da83f7d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 31720000Equipo electromecánico
- 30230000Equipo relacionado con la informática
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Εργαστήριο Ρομποτικής και Επαυξημένης Πραγματικότητας | 31720000 Equipo electromecánico | €50,000 |
| 2 | Εργαστήριο Κυβερνοασφάλειας | 30230000 Equipo relacionado con la informática | €23,500 |
| 3 | Εργαστήριο Δικτύων 6G | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €381,500 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00567959-2024 · 20 September 2024
- OJS · 184/2024 · 20 September 2024
Other tenders from Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου