Διακήρυξη Δ1/2024
Buyer: Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου
- Published
- 20 September 2024
- Submission deadline
- 30 October 2024, 10:00
- Estimated value
- €1,610,000
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00568180-2024
- Reference
- d3be438a-692c-4c96-86c6-b216cd419652
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48820000Servidores
- 30200000Equipo y material informático
- 32441100Sistema telemétrico de vigilancia
- 48461000Paquetes de software analítico o científico
- 30213300Ordenadores de mesa
- 32322000Equipo multimedia
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Εξοπλισμός για την υλοποίηση του Κέντρου Διαχείρισης Δεδομένων και Αl | 48820000 Servidores | €800,000 |
| 2 | Περιφερειακός Εξοπλισμός sustainable campus as a testbed | 30200000 Equipo y material informático | €134,000 |
| 3 | Ολοκληρωμένο Σύστημα sustainable campus as a testbed | 32441100 Sistema telemétrico de vigilancia | €166,000 |
| 4 | Εκπαιδευτικό Υλικό και Λογισμικό | 48461000 Paquetes de software analítico o científico | €156,000 |
| 5 | Υπολογιστές Εκπαιδευτικών Εργαστηρίων | 30213300 Ordenadores de mesa | €129,000 |
| 6 | Πολυμεσικός Εξοπλισμός | 32322000 Equipo multimedia | €225,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00568180-2024 · 20 September 2024
- OJS · 184/2024 · 20 September 2024
Other tenders from Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου