El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Διακήρυξη Δ3/2024

Buyer: Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου

Published
27 September 2024
Submission deadline
31 October 2024, 11:00
Estimated value
€500,000
Place of performance
EL304
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00581922-2024
Reference
c9faf507-687e-4b0d-8e0e-ea1b8c9f0656
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Εργαστήριο Ρομποτικής και Επαυξημένης Πραγματικότητας
ΚΑΛΛΙΘΕΑ, EL304
31720000 Equipo electromecánico €95,000
2 Εργαστήριο Κυβερνοασφάλειας
ΚΑΛΛΙΘΕΑ, EL304
30230000 Equipo relacionado con la informática €23,500
3 Εργαστήριο Δικτύων 6G
ΚΑΛΛΙΘΕΑ, EL304
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €381,500

Award criteria

Official publications

Other tenders from Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου