El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Διακήρυξη Δ2/2024

Buyer: Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου

Published
29 October 2024
Submission deadline
4 December 2024, 10:00
Estimated value
€850,000
Place of performance
EL304
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00658451-2024
Reference
f14018ea-e27d-46f3-92b1-952eefc10359
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔIAKHPYΞH Δ2/2024 ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΣΕ ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ (ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ) ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ)

Lots (14)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL304
33156000 Material para pruebas objetivas psicológicas €18,000
2 Τμήμα 2
EL304
30213100 Ordenadores portátiles €12,000
3 Τμήμα 3
EL304
38300000 Instrumentos de medición €133,200
4 Τμήμα 4
EL304
32322000 Equipo multimedia €970
5 Τμήμα 5
EL304
35613000 Vehículos aéreos no tripulados €119,030
6 Τμήμα 6
EL304
31682210 Equipo de instrumentación y control €123,400
7 Τμήμα 7
EL304
30232100 Impresoras y trazadores gráficos €20,000
8 Τμήμα 8
EL304
38430000 Aparatos de detección y análisis €215,000
9 Τμήμα 9
EL304
33151300 Espectrógrafos €28,600
10 Τμήμα 10
EL304
38115000 Aparatos de radar €155,000
11 Τμήμα 11
EL304
48611000 Paquetes de software de bases de datos €10,000
12 Τμήμα 12
EL304
38127000 Estaciones meteorológicas €10,000
13 Τμήμα 13
EL304
30200000 Equipo y material informático €4,000
14 Τμήμα 14
EL304
39224340 Cubos de basura €800

Award criteria

Official publications

Other tenders from Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου