El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Διακήρυξη Δ1/2024

Buyer: Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου

Published
2 October 2024
Submission deadline
6 November 2024, 10:00
Estimated value
€1,610,000
Place of performance
EL304
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00592775-2024
Reference
2c041fef-0f18-41f4-a1da-fa7651b4c806
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Εξοπλισμός για την υλοποίηση του Κέντρου Διαχείρισης Δεδομένων και Αl
ΚΑΛΛΙΘΕΑ, EL304
48820000 Servidores €800,000
2 Περιφερειακός Εξοπλισμός sustainable campus as a testbed
EL304
30200000 Equipo y material informático €134,000
3 Ολοκληρωμένο Σύστημα sustainable campus as a testbed
EL304
32441100 Sistema telemétrico de vigilancia €166,000
4 Εκπαιδευτικό Υλικό και Λογισμικό
EL304
48461000 Paquetes de software analítico o científico €156,000
5 Υπολογιστές Εκπαιδευτικών Εργαστηρίων
EL304
30213300 Ordenadores de mesa €129,000
6 Πολυμεσικός Εξοπλισμός
EL304
32322000 Equipo multimedia €225,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Χαροκοπείου Πανεπιστημίου