Διακήρυξη - Αριθ. Πρωτ. : 5055
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - Σ.Κ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
- Published
- 28 May 2025
- Submission deadline
- 4 July 2025, 23:59
- Estimated value
- €357,994
- Place of performance
- Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ, EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00343945-2025
- Reference
- 52a25ee1-ae99-44a1-8f81-fb8b999b5b91
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Διακήρυξη προμήθειας ειδών αρτοτροφοδοσίας
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ Η ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00343945-2025 · 28 May 2025
- OJS · 102/2025 · 28 May 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - Σ.Κ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ