Διακήρυξη - Αριθ. Πρωτ. : 3938
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - Σ.Κ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
- Published
- 13 August 2024
- Submission deadline
- 19 September 2024, 23:59
- Estimated value
- €287,231
- Place of performance
- Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ, EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00485792-2024
- Reference
- 28edf9ae-1c8c-47d8-8cf3-dd96bc07e267
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Διακήρυξη προμήθειας ειδών αρτοτροφοδοσίας
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ Η ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00485792-2024 · 13 August 2024
- OJS · 157/2024 · 13 August 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - Σ.Κ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ