ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 95/10-5-2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- Published
- 7 June 2024
- Submission deadline
- 17 June 2024, 17:00
- Estimated value
- €690,660
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00337857-2024
- Reference
- 7a28dfcf-1826-41c1-abaa-cbc125fe2547
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35126000Equipo de lectura de códigos de barras
Description
Προμήθεια σαρωτών χειρός γραμμικού κώδικα για τις ανάγκες των Δικαστηρίων όλης της χώρας
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00337857-2024 · 7 June 2024
- OJS · 110/2024 · 7 June 2024