ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 3/2024
Buyer: Εφορεία Εναλίων Αρχαιοτήτων
- Published
- 14 November 2024
- Submission deadline
- 13 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €483,871
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00693693-2024
- Reference
- 8c1dba70-1e76-43cd-b6f2-8cc9ebbafe3b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42000000Maquinaria industrial
Description
Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού εργαστηρίων Συντήρησης, του έργου: «ΜΟΥΣΕΙΟ ΕΝΑΛΙΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ»
Award criteria
- Price — η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της τιμής
Official publications
- TED · 00693693-2024 · 14 November 2024
- OJS · 222/2024 · 14 November 2024