ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Προμήθειας υγρών καυσίμων και λιπαντικών για το Δήμο Ερμιονίδας για τα έτη 2025 και 2026.
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
- Published
- 13 January 2025
- Submission deadline
- 8 February 2025, 23:59
- Estimated value
- €367,742
- Place of performance
- Κρανίδι, EL651
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00021544-2025
- Reference
- 4ab93b36-7f9a-495b-9d94-d68adc65124e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09000000Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
Description
ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2025 ΚΑΙ 2026 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ.
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00021544-2025 · 13 January 2025
- OJS · 8/2025 · 13 January 2025