ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΜΔ 29/24
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ/ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 5 July 2024, 14:00
- Estimated value
- €998,252
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00300940-2024
- Reference
- 9dc010e4-a6ef-47fc-a58e-cc0f6c82012b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15411110Aceite de oliva
- 15621000Aceite de maíz
Description
ΑΜΔ 29/24 Π/Θ ΕΛΑΙΩΝ
Official publications
- TED · 00300940-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ/ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
- ΑΜΔ 37/26 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
- ΑΜΔ 132/25 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΤΟΣΤ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ
- ΑΜΔ 81/24 Π/Θ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ
- ΑΜΔ 71/24 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΝΩΠΩΝ ΚΡΕΑΤΩΝ (ΒΟΕΙΟ - ΧΟΙΡΙΝΟ)
- ΑΜΔ 74/24 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΩΝ
- ΑΜΔ 70/24, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΑΛΙΕΥΜΑΤΩΝ
- ΑΜΔ 63/24, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ (ΞΗΡΑΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ)
- ΑΜΔ 69/24, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ (ΨΥΞΗΣ-ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ)
- ΑΜΔ 67/24, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ
- ΑΜΔ 56/24