ΑΜΔ 67/24, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ/ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
- Published
- 21 August 2024
- Submission deadline
- 30 September 2024, 14:00
- Estimated value
- €999,093
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00500138-2024
- Reference
- a5159c07-01cd-4f83-a7d4-6e446e07e5d0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03221200Frutos hortícolas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ
Official publications
- TED · 00500138-2024 · 21 August 2024
- OJS · 162/2024 · 21 August 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ/ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
- ΑΜΔ 37/26 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
- ΑΜΔ 132/25 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΤΟΣΤ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ
- ΑΜΔ 81/24 Π/Θ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ
- ΑΜΔ 71/24 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΝΩΠΩΝ ΚΡΕΑΤΩΝ (ΒΟΕΙΟ - ΧΟΙΡΙΝΟ)
- ΑΜΔ 74/24 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΩΝ
- ΑΜΔ 70/24, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ ΑΛΙΕΥΜΑΤΩΝ
- ΑΜΔ 63/24, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ (ΞΗΡΑΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ)
- ΑΜΔ 69/24, ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ (ΨΥΞΗΣ-ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ)
- ΑΜΔ 56/24
- ΑΜΔ 39/24 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΜΦΙΑΛΩΜΕΝΟΥ ΥΔΑΤΟΣ