ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 93/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 379290
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
- Published
- 1 August 2025
- Submission deadline
- 8 September 2025, 15:00
- Estimated value
- €649,524
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00503768-2025
- Reference
- f6f12e93-7294-4852-92e6-a4726e03a888
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Official publications
- TED · 00503768-2025 · 1 August 2025
- OJS · 146/2025 · 1 August 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ -ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ- ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 31/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 65/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 93/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 379290
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΦΥΛΑΞΗ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 744/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 390734
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 91/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 378345