ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 91/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 378345
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
- Published
- 24 July 2025
- Submission deadline
- 30 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,807,572
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00486364-2025
- Reference
- 9b454424-dd0b-425d-a7e4-429b829edd11
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΝ ΡΟΔΟΥ
Official publications
- TED · 00486364-2025 · 24 July 2025
- OJS · 140/2025 · 24 July 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ -ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ- ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 31/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 65/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 93/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 379290
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΦΥΛΑΞΗ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 744/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 390734
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 93/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 379290