El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025 (ΕΣΗΔΗΣ 374113,374114) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΙ ΑΝΑΛΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Published
18 July 2025
Submission deadline
30 July 2025, 14:00
Estimated value
€718,752
Place of performance
EL434
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00469758-2025
Reference
672c82bc-1334-45b0-b9d5-738d88856a57
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ προμήθειας «Βιοχημικών Αναλυτών» (CPV 38434500-1) με ταυτόχρονη παραχώρηση Συνοδού Εξοπλισμού για ένα (1) έτος, εκτιμώμενης προϋπολογισθείσας δαπάνης 380.938,46 ευρώ ευρώ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ , με δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος, ήτοι συνολική εκτιμώμενη προϋπολογισθείσα δαπάνη συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος προαίρεσης 761.876,92 ευρώ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΒΙΟΧΗΜΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
EL434
38434500 Analizadores bioquímicos €471,038
2 ΑΝΟΣΟΧΗΜΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
EL434
38434500 Analizadores bioquímicos €247,648

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ