ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15/2025 (ΕΣΗΔΗΣ 380493) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΓΙΑ ΑΝOΣΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ (cpv 38434580-5) ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- Published
- 17 September 2025
- Submission deadline
- 22 October 2025, 14:00
- Estimated value
- €501,532
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00606755-2025
- Reference
- ab8d72c7-685c-42a0-8aa5-03cf9e25c063
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38434580Analizadores de inmunoensayo
Description
ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ προμήθειας ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΓΙΑ ΑΝOΣΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ (cpv 38434580-5) με ταυτόχρονη παραχώρηση Συνοδού Εξοπλισμού για ένα (1) έτος, εκτιμώμενης προϋπολογισθείσας δαπάνης 310.949,84 ευρώ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ , με δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος, ήτοι συνολική εκτιμώμενη προϋπολογισθείσα δαπάνη συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος προαίρεσης 621.899,68 ευρώ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00606755-2025 · 17 September 2025
- OJS · 178/2025 · 17 September 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΔΗΜΟΣΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ (ΔΙΕΘΝΗ) ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ για την προμήθεια ‹‹ΚΑΥΣΙΜΩΝ›› (CPV : 09100000-0)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 14/2025 (ΕΣΗΔΗΣ 379857, 379858,379859, 379860, 379861, 379862, 379863) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ‹‹ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΕΣ ΟΥΣΙΕΣ »…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025 (ΕΣΗΔΗΣ 374113,374114) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΙ ΑΝΑΛΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025 (ΕΣΗΔΗΣ 374113,374114) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΙ ΑΝΑΛΥΤΕΣ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- 21/2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ (ΔΙΕΘΝΗΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ‘’ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ & ΠΡΟΪΟΝΤΑ’’…
- 21/2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ (ΔΙΕΘΝΗΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ‘’ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ & ΠΡΟΪΟΝΤΑ’’…
- 16/2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ (ΔΙΕΘΝΗΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ <<ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΟΙ>> (κατηγορία CPV…